Bize Ulaşın

Petek Asma Tavan

Metal Cinsi: Alüminyum & Galvnize Çelik 

Hücre Ebadı: 50x50mm, 75x75mm,100x100mm,150x150mm

Renk: Ral 9010 Beyaz, Ral 905 Siyah, Ral 9006 Metalik Gri, Ahşap Görünümlü

Kullanıldığı mekâna kattığı derinlik ile modern bir görünümün önünü açan petek ve baffle asma tavan modelleri, evlerde ve işyerlerinde sıklıkla tercih edilen asma tavan çeşitleridir. Alışılmışın dışında bir tasarım ile ortama estetik bir değer sağlar. Son yıllarda çok sayıda kişinin bu türdeki asma tavan modellerine yöneldiği görülmektedir. Mstlyle güvencesi ile en iyi asma tavan tasarımlarına sizler de sahip olabilirsiniz.

Petek Asma Tavan Sistemleri & Modelleri 2023

Petek asma tavan çözümleri, petek formunu anımsatan özel boşluklu yapısı ile ışık geçirgenliği ve hava sirkülasyonu sağlarken, kullanıldığı mekana derinlik, estetik ve zarif bir görünüm kazandırır. Kullanıcı beklentileri, talepleri ve gereksinimleri doğrultusunda şekillendirilen bu sistemler, geniş bir model skalası ile kullanıcılara sunulur.

Farklı desen ve ebat opsiyonları, pratik kurulumu ve kolay temizlenebilir yapısı, montaj ve de – montaj işlemlerinin kısa sürede gerçekleştirilmesi, fiziksel darbelere ve aşınmalara karşı dayanıklı yapısı, petek asma tavan sistemlerini alternatifsiz kılan başlıca özellikleridir. Ayrıca, imalat sürecinde yararlanılan yüksek kalite malzeme ve materyaller sayesinde uzun vadeli kullanıma elverişlidir.

Petek asma tavan sistemleri, özel boşluklu yapısı sayesinde ışık geçirgenliği ve hava sirkülasyonu sağlamasının yanı sıra, modernize edilmiş bir derinlikle birlikte harika bir görünüm sunar. Geniş tasarım olanağı, ışık ve hava geçirgenliği, kalite standartları yüksek malzeme ve materyali ve etkileyici görünümü ile MSTYLE sanal mağaza vitrinlerinde sunulan petek asma tavan sistemleri için MSTYLE’ye davetlisiniz.

Petek Asma Tavan Teknik Özellikler

Petek asma tavan çözümleri, metal cinsi bakımından alüminyum galvanize çelik yardımıyla imal edilir. Hücre ebadı olaraksa 50x50mm, 75x75mm, 100x100mm ve 150x150mm ölçülerine sahiptir. Farklı renk skalasına sahip olan petek asma tavanlar; Ral 9010 beyaz, Ral 905 siyah, Ral 9006 metalik gri ve ahşap görünümlü olmak üzere temelde dört farklı renk opsiyonuyla sunulur.

Petek Asma Tavan Çözümleri

Kullanıldığı mekana kazandırdığı derinlik sayesinde modern, zarif ve şık bir görünümün kapılarını ardında kadar açan petek asma tavan çözümleri, geniş bir kullanım alanına sahiptir. Evler, iş yerleri ve ofisler başta olmak üzere çok farklı mekanlarda değerlendirilebilir. Değerlendirildiği mekanları modernize ederek, klasik görünümlerden uzak, estetik beklentileri karşılar nitelikte zarif bir görünüm kazandırır.

Kolaylıkla ve kısa sürede sökülebilen, pratik bir biçimde takılabilen petek asma tavanlar, demonte tasarıma sahip olmaları sayesinde alternatiflerinden ayrılır. Mekan içi ve doğal ortam arasındaki hava sirkülasyonunu ise tavan arası boşluklar yardımıyla sağlar. Bu sayede, iç mekanda teneffüs edilen havanın daima temiz kalmasını sağlar.

Petek Asma Tavan Sistemleri

Petek asma tavan sistemleri, adını tasarımsal özelliği ve formundan alır. Tasarımı sebebiyle düzenli boşluklara sahiptir. Bu boşluklar, dışarıdan petek formunu anımsatır. Kullanıcıların beklenti, talep ve ihtiyaçlarına kusursuz yanıt verebilmek adına farklı ebatlarda imal edilir. MSTYLE, özelleştirilebilir ve kişiselleştirilebilir petek asma tavan sistemleri sayesinde kullanıcı beklentilerine eksiksiz yanıt verir.

Modernize edilerek şık bir görünüm kazandırılmış petek asma tavan sistemleri, değerlendirilen mekanlarda estetik beklentileri karşılar niteliktedir. Ayrıca, konsept tasarım tutkunları içinse ideal bir opsiyondur. Alternatif asma tavan sistemlerine nispeten çok daha sanatsal ve estetik ögelere sahiptir. Kazandırdığı derinlik sayesinde ise estetik ögelerin daha belirgin ve ön planda olmasını sağlar.

Petek Asma Tavan Avantajları ve Kullanım Alanları

Petek asma tavan çözümleri ev, ofis, iş yeri, kafe, AVM, restoran, otel, spa merkezi, güzellik salonu, havaalanı ve plaza gibi çok farklı alanda kullanım alanı bulur. Gerek estetik ve sanatsal açıdan kazandırdıkları gerekse sunduğu işlevsel özellikleri nedeniyle yoğun bir rağbetle karşı karşıya kalan petek asma tavan sistemleri;

 • Oldukça hafiftir; tavan için aşırı yük oluşturmaz.
 • Montaj ve de – montaj işlemleri pratik, kolay ve hızlı bir biçimde yapılır.
 • Isı kaybını önler.
 • Kullanıldığı mekanda akustik performansını optimize eder.
 • Sökülüp takılması, temizliği kolaydır.
 • Hava sirkülasyonu sağlar.
 • Uzun vadeli kullanıma elverişlidir.
 • Ses yalıtımı sağlar.
 • Ekonomiktir.
 • Talep edilen renk ve ebatlarda imal edilebilir olması sayesinde özelleştirilebilir.
 • Yangına karşı dayanıklıdır.
Telefon WhatsApp Harita E-posta