Bize Ulaşın

Baffle Asma Tavan

Metal Cinsi:Alüminyum&Galvanize Çelik

Profil Ebadı:25x75,30x75,40x75,50x75,25x100,30x100,40x100,50x100

Boşluk Mesafesi:İstenilen Mesafede

Renk: Ral 9010 Beyaz,Ral 905 Siyah, Ral 9006,Metalik Gri,Ahşap Görünümlü

Kullanıldığı mekâna kattığı derinlik ile modern bir görünümün önünü açan petek ve baffle asma tavan modelleri, evlerde ve işyerlerinde sıklıkla tercih edilen asma tavan çeşitleridir. Alışılmışın dışında bir tasarım ile ortama estetik bir değer sağlar. Son yıllarda çok sayıda kişinin bu türdeki asma tavan modellerine yöneldiği görülmektedir. Mstlyle güvencesi ile en iyi asma tavan tasarımlarına sizler de sahip olabilirsiniz.

Baffle Asma Tavan Sistemleri & Modelleri 2023

Baffla asma tavan sistemleri, farklı modelleri ile iş yerlerinde, alış veriş merkezlerinde, hastanelerde, evlerde ve daha birçok mekanda yaygın kullanılan, asma tavan türevidir. Her geçen gün yeni tasarımlarla model yelpazesini genişleten baffle asma tavan sistemleri, kullanıcıların işlevsellik ve estetik açıdan farklı beklentilerini, taleplerini ve gereksinimlerini eksiksiz yanıtlar niteliktedir.

Baffle asma tavan modelleri her ne kadar şıklığı ve modern görünümü ile dikkat çekse de birçok fonksiyonel özelliği beraberinde getirir. Işıklandırma opsiyonları ile entegre kullanıldığı takdirde harika bir görünümün kapılarını ardına kadar aralayan baffle asma tavan modelleri; ahşap, metal ve ahşap görünümlü seçeneklerle özelleştirilebilmektedir.

MSTLYE, başta baffle asma tavan sistemleri olmak üzere, yaşam alanlarında kullanılabilen tüm asma tavan çözümleri ile faaliyet göstermekte; estetik kaygılara eksiksiz yanıt veren eşsiz tasarımlar ve uzun vadeli kullanıma elverişli kaliteli sistemleri ile hizmet vermektedir. Baffle asma tavan sistemlerinde yüksek kalite, konfor, işlevsellik ve cazip fiyat avantajı için MSTLYE’ye davetlisiniz.

Baffle Asma Tavan Teknik Özellikler

Baffle asma tavan çözümleri, metal türü bakımından alüminyum ve galvanize çelik kullanılarak imal edilir. Profil ebadında ise 25x75, 30x75, 40x75, 50x75, 25x100, 30x100, 40x100 ve 50x100 ölçülerine sahiptir. Kullanıcı deneyimi nedeniyle geniş bir renk skalasına sahip olan baffle asma tavan sistemlerinde Ral 9010 beyaz, Ral 905 siyah, Ral 9006 metalik gri ve ahşap görünümlü olmak üzere dört farklı renk opsiyonunda üretilir.

Baffle asma tavan çözümleri çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. Başta ev, ofis, iş yeri olmak üzere birçok farklı iç mekanda değerlendirilebilir ve değerlendirildiği mekanın derinlik kazanmasına yardımcı olur. Ayrıca, estetik beklentileri karşılar nitelikteki görünümü ise şık, zarif ve minimal bir görünümün kapılarını ardına kadar açar.

Baffle Asma Tavan Çözümleri

Baffle asma tavanlar kendine has özel bir tasarıma sahiptir. Kullanılacak mekanın tavanına farklı ebatlarda, dikey şekilde asılarak kullanılır. Tasarımsal özellikleri incelendiğinde ise kesin bir linear algı dikkat çeker. Dikey ve doğrusal tasarımı, hava sirkülasyonunda optimum performans göstermesine yardımcı olur. Diğer özellikleri ise tavanda bulunan tesisatın kamufle edilmesini sağlar.

Baffle Asma Tavan Sistemleri

Baffle asma tavan sistemleri, kullanıldığı mekanın estetik, şık ve zarif görünüm kazanmasını sağlar. Mekandaki ses fazlalığı ve yankı problemine ideal bir çözüm sunan baffle asma tavan sistemleri, mekan akustiğinde önemli ölçüde iyileştirme sunar. Bu bakımdan, baffle asma tavan sistemleri, akustik ihtiyaçlar söz konusu olduğunda öncelikli tercihtir.

Baffle asma tavan çözümlerinde, alternatif üreticilere kıyasla çok daha yüksek kalite standardı ile imal edilmiş asma tavan sistemlerine makul, cazip ve avantajlı fiyatlarla sahip olmak için web sitemizi ziyaret edebilir; güvenli alışveriş olanağından yararlanarak sipariş verebilirsiniz.

Baffle Asma Tavan Avantajları ve Kullanım Alanları

Baffle asma tavan, oldukça geniş yelpazeli kullanım alanına sahip asma tavan çözümleridir. Ev, ofis, iş yeri, plaza, AVM ve hastaneler, baffle asma tavan sistemlerinin sıklıkla kullanıldığı başlıca alanlardır. Çeşitli profil ve uzunluklarda üretilir ve bu sayede kullanıcı beklentilerine ve gereksinimlerine eksiksiz yanıt verir. Ayrıca, yine talep doğrultusunda farklı renk opsiyonları da mümkündür.

Oldukça pratik ve hızlı bir şekilde kurulabilen, konforlu bir kullanım sunan baffle asma tavan sistemleri, yüksek verimde ses yalıtımı sağlar. Özellikle ses yankısına müsait geniş alanlarda kullanıldığı takdirde, ses yankısı ve fazla ses sorununu maksimum düzeyde engeller. Bu bakımdan, kütüphane, hastane ve metro gibi alanlarda yaygın kullanılır.

Telefon WhatsApp Harita E-posta